X

CityHaldus OÜ eesmärgiks on pakkuda kinnisvaraomanikest munitsipaal- ja eraettevõtetele, riigiasutustele, korteri- ja elamuühistutele, eramuomanikele jt. haldus- või hooldusteenust vajavatele klientidele, kes oma tegevuseks vajavad ja kasutavad mitmekülgset kinnisvara haldus- ja hooldusteenuste paketti igapäevases elus.

Meie konkurentsieeliseks on töötajate haldamis- ja hooldamisalane kvalifikatsioon, mille tõttu oleme suutelised operatiivselt lahendama peaaegu kõiki kinnisvaraga seostuvaid probleeme. Sellest tulenevalt ei ole Kliendil vaja kaasata kinnisvara haldamises ja hooldamises üleskerkivate probleemide lahendamiseks erineva kvalifikatsiooniga firmasid. Sellega kaasneb kliendile kokkuhoid, nii ajas kui ka rahas.

Oma kogemuste rakendamiseks pakume erinevaid teenuseid, mis koosneb valikuliselt ühest või mitmest alljärgnevast põhitegevustest:

NB! Tööde ja teenuste nimekiri ei ole lõplik. Konkreetse teenuse pakkumise jaoks palume Teil ühendust võtta, et saaksime täpsustada Kliendi vajadusi ja soove. Tuginedes oma kogemustele ja kliendisõbralikkusele, pakume välja Teie vajadustele sobiva komplekslahenduse!


Näidud palun esitada läbi www.korto.ee või saata halduri e-posti aadressile.


Otsustage juba täna parima teenuse-pakkuja kasuks!


KÜSI PAKKUMIST
 
kodulehe tegemine