X

Territooriumi masinpuhastuse eesmärgiks on hoida teed, territooriumid ja parklad puhtad ning tolmuvabad.

 

 Territooriumi masinpuhastus jaguneb suvi- ja talihoolduseks. Suvise hoolduse käigus puhastatakse masinaga teed, territooriumid ja parklad  prahist ning tolmust, talvise hoolduse puhul lumest ja jääst ning töödeldakse libedustõrje materjaliga.

Suvine hooldus
Pühkimine- kõvapinna puhastamine ja pühkmete kogumine pühkimisseadme kogumiskonteinerisse. Olenevalt puhastatava pinna iseloomust kasutame kahte tüüpi tehnoloogiat: 
- vaakum-imuriga pühkimine;
- mehhaaniline pühkimine. 
Tolmu tekke vältimiseks toimub kõvapinna niisutamine veega. Keskmine seadme töökiirus 3-5 km/h ja tootlikkus kuni ca 4 000 m2 tunnis.
Pesemine- kõvapinna puhastamine tolmust ja liivast surveveejoa abil. Harjamine- puhastatavalt alalt liiva või prahi kogumine traktori harjaga. Kasutatakse kohtades, kus liiva ja prahi kogus on suur. Vajadusel puhastatava pinna eelniisutamine tolmamise vältimiseks.

Talvine hooldus
Lumetõrje- lumetõrje käigus eemaldatakse lumi kõvapinnalt, suure lumesaju või kitsa territooriumi puhul teostatakse lume äravedu, et tagada läbipääs ja ohutu liiklus. 

Libedus tõrje- libedustõrjet teostatakse puisturseadmega. Puistematerjalina kasutatakse graniit- või paesõelmeid. Puistematerjali koguse doseerimine ja puistamise ala laiuse valik toimub vastavalt ilmastikuoludele ning pinna seisundile.


Siin saate sisestada ja saata meile oma elektri, gaasi, vee ja kütte näidud.


SISESTA NÄIDUD

Otsustage juba täna parima teenuse-pakkuja kasuks!


KÜSI PAKKUMIST
kodulehe tegemine