X

Territooriumi masinpuhastuse eesmärgiks on hoida teed, territooriumid ja parklad puhtad ning tolmuvabad.

 

 Territooriumi masinpuhastus jaguneb suvi- ja talihoolduseks. Suvise hoolduse käigus puhastatakse masinaga teed, territooriumid ja parklad  prahist ning tolmust, talvise hoolduse puhul lumest ja jääst ning töödeldakse libedustõrje materjaliga.

Suvine hooldus
Pühkimine- kõvapinna puhastamine ja pühkmete kogumine pühkimisseadme kogumiskonteinerisse. Olenevalt puhastatava pinna iseloomust kasutame kahte tüüpi tehnoloogiat: 
- vaakum-imuriga pühkimine;
- mehhaaniline pühkimine. 
Tolmu tekke vältimiseks toimub kõvapinna niisutamine veega. Keskmine seadme töökiirus 3-5 km/h ja tootlikkus kuni ca 4 000 m2 tunnis.
Pesemine- kõvapinna puhastamine tolmust ja liivast surveveejoa abil. Harjamine- puhastatavalt alalt liiva või prahi kogumine traktori harjaga. Kasutatakse kohtades, kus liiva ja prahi kogus on suur. Vajadusel puhastatava pinna eelniisutamine tolmamise vältimiseks.

Talvine hooldus
Lumetõrje- lumetõrje käigus eemaldatakse lumi kõvapinnalt, suure lumesaju või kitsa territooriumi puhul teostatakse lume äravedu, et tagada läbipääs ja ohutu liiklus. 

Libedus tõrje- libedustõrjet teostatakse puisturseadmega. Puistematerjalina kasutatakse graniit- või paesõelmeid. Puistematerjali koguse doseerimine ja puistamise ala laiuse valik toimub vastavalt ilmastikuoludele ning pinna seisundile.


Näidud palun esitada läbi www.korto.ee või saata halduri e-posti aadressile.


Otsustage juba täna parima teenuse-pakkuja kasuks!


KÜSI PAKKUMIST
 
kodulehe tegemine